x AuRa x

26. července 2008 v 15:00 | GombíííceQ :* |  Aura, videnie aury
Aura je podle psychotroniky, léčitelství, teologie a okultních věd energetické pole okolo živých organismů. Tedy nejenom lidí, ale i zvířat a rostlin. Lidé zabývající se aurou popisují barvy, tvary a defekty aury. Auru se podle nich může naučit vidět poctivým trénováním téměř každý jedinec.

Aura se skládá z vrstev. Základní dělení je na nižší tělo, astrální tělo a vyšší tělo. Jsou systémy, které rozeznávají jen tyto tři vrstvy, jiné až sedmnáct. Vrstvy se liší frekvencí energie, která je tvoří. Nelze si je ale představovat jako slupky cibule, ale spíš jako matrjošky, které jsou plné a větší vždy zasahuje dál, než menší, která je do ní vnořená.
Aura je energetická struktura, kterou spoluvytvářejí vnitřní prána*, neboli energie Paramátmy* kterou využívá átmá*, a vnější prána přijímaná čakrami a je projevem životních aspektů v energetickém poli. Jsou zde přítomny veškeré emoce, myšlenky, představy, zkušenosti i záměry, které člověk má.
Základní vlastností energie v auře je pohyb. Pokud se energie nehýbe nebo je blokována, může se projevit jako bolest nebo nemoc fyzického těla, špatné mezilidské vztahy nebo negativní životní situace. Úkolem léčitele je pak tento pohyb obnovit.
*prána- dýchání, životní dech; kosmická energie
*átmán- vnitřní Já, Nadjá, poslední Pozorovatel, Svědek
*paramátmá- nejvyšší Já, nejvnitřnější podstata osobnosti totožná s brahma.
zdroj : Haagleh
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš na výber :)

PiVo 25% (11)
CoCa CoLa 47.7% (21)
FanTa 13.6% (6)
IcE TeA 13.6% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.